O nas

Javorina

Kolebka w sercu Tatr!

Javorina znajduje się w spokojnej, cichej okolicy tuż u samego podnóża tatr. Aby rozpocząć pieszą wędrówkę górską wystarczy zaledwie: 750 metrów ( czyli 10 minut spokojnym spacerkiem ). Stąd rozpoczyna się popularna Dolina Strążyska, jedna z najliczniej odwiedzanych Dolin Tatrzańskiego Parku Narodowego.o.

Od popularnego deptaka leżącego w centralnej części miasta Zakopane czyli ulicy Krupówki dzieli nas niespełna 1000 metrów ( 15 minut pieszo ).

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości mógł poczuć się u nas Wyjątkowo.   Cechuje nas otwartość, indywidualne podejście do każdego klienta, pomoc w organizacji wielu atrakcji turystycznych, rodzinna atmosfera, dyspozycyjność. Dla naszych Gości przygotowaliśmy również rabaty na: noclegi, posiłki w restauracji i wiele innych atrakcji.

Javorina to także: autentyczny styl, wysublimowana architektura, ponadczasowy klimat, miłość do tradycji i kultury naszych przodków. Naszym zadaniem jest lekka modernizacja wnętrza dla komfortu Gościa, jednocześnie starając się zachować dawny kunszt rzemiosła.     

Zakopane jest miastem położonym najwyżej w Polsce, znajdującym się w powiecie tatrzańskim, odwiedzanym i docenianym przez wielu znanych artystów.

Jest zimową stolicą Polski, a także miejscem licznych baz wypadowych w góry.